Telefon:
kancelaria@parafiamilowka.pl

Ogłoszenia – Szare

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 września 2022

1. Już od wielu lat nasza parafia włącza się w inicjatywę modlitewną „Koronka do Bożego miłosierdzia na ulicach miast świata”, dlatego zapraszamy w środę 28 września o godz. 15.00 do wspólnej modlitwy na Rynku w Milówce. Niech to będzie nasze publiczne wyznanie wiary i okazja do modlitwy o miłosierdzie Boże i potrzebne łaski dla wszystkich parafian.

2. Również w środę po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Grupy Modlitewnej św. Józefa i św. Jana Pawła II. Grupa modli się w intencjach składanych do Skrzynki Intencji znajdującej się na stoliku pod chórem kościoła (można tam napisać swoje intencje). Zapraszamy chętne osoby do wspólnej modlitwy.

3. W I sobotę miesiąca po mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z medytacją.
W tym dniu rozpoczynamy miesiąc różańcowy – zapraszamy w najbliższą sobotę i niedzielę na nabożeństwo o godz. 17.30.

4. Straż Honorowa NSPJ zaprasza na wyjazd do kina na film: „Zobacz Anioła”. Jest to film o św. Michale Archaniele – Wodzu Zastępów Niebieskich. Wyjazd w przyszłą niedzielę – 2 października o godz. 15.45 spod GOK-u w Milówce. Koszt przejazdu i biletu 36 zł. Zapisy w księgarni „Cherubinek” wraz z zaliczką 20 zł.

5. W tym tygodniu przypada święto Archaniołów i Aniołów Stróżów. Z tej okazji księgarnia katolicka „Cherubinek” proponuje ofertę anielską: kalendarze, obrazy, figurki, książki, modlitewniki, gry dla dzieci i młodzieży, breloki, magnesy, kubki i wiele ciekawych drobiazgów. Poznaj bliżej niebiańskich orędowników. Zapraszamy!

6. W 2023 roku w Portugalii w Lizbonie odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Nasza Parafia organizuje dla młodzieży ze szkół średnich i starszej wyjazd do Lizbony w dniach 27.07-11.08.2023 roku. W drodze zaplanowane jest zwiedzanie Lourdes i Avila. Natomiast w drodze powrotnej odpoczynek w Barcelonie. Koszt na dziś to około 4 tys. zł. Zapisy wraz z zaliczką 150 euro do 15 października u ks. Sebastiana.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiary na budowę wodociągu i oświetlenia na cmentarzu. Bóg zapłać za życzliwe wsparcie.

8. W przyszły wtorek – 4 października – odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Prosimy przekazywać swoje uwagi członkom Rady lub księżom.