Telefon:
kancelaria@parafiamilowka.pl

Ogłoszenia – Szare

VI NIEDZIELA WIELKANOCY – 22 maja 2022

1. Nabożeństwa majowe w kościele z udziałem dzieci pierwszokomunijnych odprawiane są o godz. 17.30. Zapraszamy również na majówki przy kapliczkach, które będą prowadzone przez księdza:
a) w poniedziałek o godz. 19.00 przy krzyżu na ul. Grunwaldzkiej
b) we wtorek o godz. 19.00 w kaplicy na cmentarzu i w Szarem (p. Hyla i Borak)
c) w piątek o godz. 19.00 przy kapliczce na Koniowie
Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, szczególnie Parafian, którzy mieszkają w rejonie tych miejsc.

2. W środę – 25 maja – po mszy świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie Grupy Modlitewnej św. Jana Pawła II oraz krótką katechezę: Duch Święty w modlitwach świętych.

3. W czwartek – 26 maja – przypada Dzień Matki. Zapraszamy na mszę św. o godz. 7.00 w intencji wszystkich Mam. Natomiast po mszy św. wieczornej zapraszamy do salki na spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. W przyszły poniedziałek – 30 maja – po mszy świętej wieczornej odbędzie się w salce parafialnej spotkanie informacyjne dla osób, które chciałyby wstąpić do Straży Honorowej NSPJ. Zapraszamy i zachęcamy

5. Przed odpustem w kaplicy Św. Antoniego w sobotę 11 czerwca o godz. 17.00 zostanie odprawiona msza św. za zmarłych, którym patronował św. Antoni. Zmarłych Antonich i Antoniny można zgłaszać w kancelarii lub telefonicznie (660-149-891)

6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Władysława Sołtyska, którego polecamy Bożemu miłosierdziu

INNE OGŁOSZENIA

* W sobotę 28 maja zapraszamy na uroczystości Jubileuszowe 50-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Wierchy” im. Józefa Szczotki z Milówki, które rozpocznie msza św. o godz. 15.00 w kościele parafialnym. Następnie korowód przejdzie do amfiteatru, gdzie zaplanowana jest dalsza część obchodów

* Gmina Milówka i Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na Dzień Dziecka, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 29 maja od godz. 15.00 w amfiteatrze nad Sołą.
W programie m.in. miasteczko rowerowe, animacje, zabawy, prezentacje na scenie, pokazy strażackie i wiele innych atrakcji. Szczegóły na plakatach.