Telefon:
660 149 891
E-mail:
kancelaria@parafiamilowka.pl

Intencje – Szare

Piątek 23 VII

17.00 † Helena i Wojciech Kalfas

XVII Niedziela zwykła – 25 VII

9.00 † Sabina i Franciszek Kubas

Poniedziałek 26 VII – wspomnienie św. Anny
17.00 O błogosławieństwo Boże, zdrowie dla babci Anny Wojnar

Piątek 30 VII
17.00 † Stanisław Zawada

XVIII Niedziela zwykła – 1 VIII

9.00 † Zofia Kasperek z mężem Józefem

Piątek 6 VIII – święto Przemienienia Pańskiego
17.00 † Katarzyna Wędzel z mężem Ignacym

XIX Niedziela zwykła – 8 VIII

9.00 † Edmund Kosiński z rodzicami

Piątek 13 VIII
17.00 † Czesław Gwizdoń

Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Niedziela 15 VIII

9.00 † Rudolf Wojciuch w rocznicę śmierci z żoną Franciszką

Piątek 20 VIII
17.00 † Paweł Koliba w 6 rocznicę śmierci

XXI Niedziela zwykła – 22 VIII

9.00 † Maria Wełniak z mężem Franciszkiem

Czwartek 26 VIII uroczystość NMP Częstochowskiej
17.00 † Tadeusz Miodoński z rodzicami i dziadkami

Piątek 27 VIII
17.00 † Marian Kalfas z rodzeństwem i rodzicami

XXII Niedziela zwykła – 29 VIII

8.30 † Maria Greń w 1 rocznicę śmierci z rodzicami
10.00 † Józef Zając z żoną Zofią i rodzicami

Środa 1 IX
8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego

Piątek 3 IX
17.00 † Kazimierz Wojciuch w 9 rocznicę śmierci z rodzicami, teściową i szwagrem

XXIII Niedziela zwykła – 5 IX

8.30 O błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Anny i Franciszka w 32 rocznicę ślubu
10.00 † Zenon Łuczak

Środa 8 IX – święto Narodzenia NMP
17.00
† Bronisława Pasternak w 1 rocznicę śmierci

Piątek 10 IX
17.00 † Bronisława Pasternak w 1 rocznicę śmierci

XXIV Niedziela zwykła – 12 IX

8.30 † Stanisława Wojciuch w 4 rocznicę śmierci z mężem Józefem i rodzicami
10.00 † Robert Śleziak w 9 rocznicę śmierci

Piątek 17 IX
17.00

XXV Niedziela zwykła – 19 IX

8.30 † Ludwik Szczotka z żoną Anielą i rodzicami
10.00 † Maria i Kazimierz Hyla z dziećmi i rodzicami z obu stron

Piątek 24 IX
17.00
† Józef Babicki z rodzicami

XXVI Niedziela zwykła – 26 IX

8.30 † Stanisław Ciupka w 15 rocznicę śmierci z synem Mateuszem w 2 rocznicę śmierci
10.00 O błogosławieństwo Boże dla ks. Stanisława

Piątek 1 X
17.00 O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Róży Różańcowej pani Genowefy Babickiej

XXVII Niedziela zwykła – 3 X

8.30 † Maria i Franciszek Borak z synem Józefem
10.00 † Franciszka i Władysław Bury z wnukiem Mariuszem i synową Anną

Piątek 8 X
17.00

XXVIII Niedziela zwykła – 10 X

8.30 † Anna Kotrys w rocznicę śmierci z mężem Józefem, synem Mieczysławem i rodzicami
10.00 † Władysław i Helena Gwizdoń

Piątek 15 X
17.00 † Anna Wojciuch w 1 rocznicę śmierci

XXIX Niedziela zwykła – 17 X

8.30 O błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Izabeli i Filipa w 4 rocznicę ślubu
10.00 † Tadeusz Kalfas

Piątek 22 X
17.00

XXX Niedziela zwykła – 24 X

8.30 † Jan Słowik z żoną
10.00 † Zofia Zając

Piątek 29 X
17.00

XXXI Niedziela zwykła – 31 X

8.30 † Czesław Gwizdoń
10.00 † Franciszka Kamińska z mężem Franciszkiem oraz rodzicami i rodzeństwem

Poniedziałek – uroczystość Wszystkich Świętych 1 XI
9.00 † Bronisław i Franciszka Miodońscy z synem Tadeuszem i rodzicami

Wtorek – Dzień Zaduszny 2 XI
17.00 Za zmarłych sołtysów Szarego:
† Jana Kubaszczyka, † Franciszka Chowańca i † Czesława Gwizdonia

Piątek 5 XI
17.00

XXXII Niedziela zwykła – 7 XI

8.30 O błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Anny i Tomasza w 3 rocznicę ślubu
10.00
† Maria i Franciszek Borak z synem Józefem

Piątek 12 XI
17.00

XXXIII Niedziela zwykła – 14 XI

8.30 O błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Macieja w 25 rocznicę urodzin
10.00
† Helena Kalfas z mężem i rodziną

Piątek 19 XI
17.00

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – Niedziela – 21 XI

8.30
10.00

Piątek 26 XI
17.00 † Stanisław Zawada w 1 rocznicę śmierci

I Niedziela Adwentu – 28 XI

8.30
10.00

Poniedziałek 29 XI
17.00

Wtorek 30 XI
17.00

Środa 1 XII
17.00

Czwartek 2 XII
17.00

Piątek 3 XII
17.00

Sobota 4 XII
17.00

II Niedziela Adwentu – 5 XII

8.30 † Maria Kubas w 3 rocznicę śmierci
10.00 † Aniela Wojciuch z mężem, synami i córkami

Poniedziałek 6 XII
17.00

Wtorek 7 XII
17.00

Środa 8 XII – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
17.00

Czwartek 9 XII
17.00

Piątek 10 XII
17.00

Sobota 11 XII
17.00

III Niedziela Adwentu – 12 XII

8.30
10.00

Poniedziałek 13 XII
17.00

Wtorek 14 XII
17.00

Środa 15 XII
17.00

Czwartek 16 XII
17.00

Piątek 17 XII
17.00

Sobota 18 XII
17.00

IV Niedziela Adwentu – 19 XII

8.30
10.00

Poniedziałek 20 XII
17.00

Wtorek 21 XII
17.00

Środa 22 XII
17.00

Czwartek 23 XII
17.00

Piątek 24 XII – Pasterka
23.00 Dziękczynna za 2 lata obecności Jezusa Eucharystycznego w tabernakulum w kaplicy

Sobota 25 XII – Boże Narodzenie

8.30 † Kazimierz Porębski z rodziną
10.00 † Józef Wojciuch z żoną Władysławą

Niedziela 26 XII – Św. Szczepana

8.30 † Franciszek Wojciuch w 14 rocznicę śmierci
10.00 O błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Łukasza w 40 rocznicę urodzin

Piątek 31 XII – wspomnienie św. Sylwestwa
17.00 Dziękczynna za łaski otrzymane w 2021 roku