Telefon:
660 149 891
E-mail:
kancelaria@parafiamilowka.pl

Intencje Mszalne

 

SOBOTA 15 I – WSPOMNIENIE ŚW. ARNOLDA JANSSENA

7.00 1) † Maria Śleziak w 18 rocznicę śmierci z mężem Janem, dziećmi i rodzicami
        2) † Antoni Klimasara w 13 rocznicę śmierci z żoną Stanisławą
        3) † Katarzyna Pączek
17.00 Msza święta zbiorowa: o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla:
a) Lidii w 4 rocznicę urodzin
b) Helenki Kajdan w rocznicę urodzin
c) Grzegorza z prośbą o łaskę zdrowia

II NIEDZIELA ZWYKŁA 16 I
7.00 † Józef Pawlus w 7 rocznicę śmierci z żoną Anną, synem Markiem i siostrami
8.30 † Stanisław Stańco w 23 rocznicę śmierci z żoną, synem i wnukiem
8.30 Kaplica w Szarem: † Władysław Bednarz
10.00 Kaplica w Szarem: † Ks. Józef Woźniak w 34 rocznicę śmierci
10.00 1) † Józef Jarco w 21 rocznicę śmierci z żoną Anną
          2) † Ks. Edward Brączek
          3) † Ks. Tadeusz Krzyżak
11.30 † Tadeusz Kochutek w 3 rocznicę śmierci
17.00 † Elżbieta Sikora

PONIEDZIAŁEK 17 I – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO OPATA – DZIEŃ JUDAIZMU
6.30 † Władysław Cojda w 29 rocznicę śmierci
7.00 † Franciszek Plata z rodzicami Ludwiką i Michałem
17.00 † Józefa Kasperek w 3 rocznicę śmierci z mężem Tadeuszem

WTOREK 18 I – WSPOMNIENIE BŁ. REGINY PROTMANN
6.30 1) † Grzegorz Matuszny w 6 rocznicę śmierci
        2) † Stanisław Włoch z rodzicami
7.00 † Kazimierz Jaszczurowski w 5 rocznicę śmierci
17.00 † Wojciech Babicki z ojcem Franciszkiem

ŚRODA 19 I – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA
6.30 † Czesława Karoń
7.00 † Józef Szczotka w 18 rocznicę śmierci
17.00 1) † Emilia Szeląg
          2) † Maria Rychel

CZWARTEK 20 I – WSPOMNIENIE ŚW. SEBASTIANA
6.30 † Franciszek Setla w 26 rocznicę śmierci z żoną Władysławą i córką Teresą
7.00 † Krzysztof Wiercigroch w 1 rocznicę śmierci
17.00 Msza święta zbiorowa za zmarłych:
a) † Andrzej Śleziak w 12 rocznicę śmierci z rodzicami
b) † Maria Czadankiewicz
c) † Julia Szczotka
d) † Antoni Maślanka
e) † Szymon Zawada
f) † Andrzej Niedośpiał
g) † Tadeusz Chowaniec
h) † Maria Śleziak
i) † Anna Fiedor
j) † Jan Fiedor
k) † Stefania Szczotka
l) † Przemysław Wydra
ł) † Mieczysław Słupecki
m) † Jan Zwoliński
n) † Bronisław Śleziński
o) † Marianna Szczotka
p) † Józef Grzegorzek
r) † Stanisława Szczotka
s) † Aniela Szczotka z mężem Andrzejem
t) † Tomasz Bryja w 1 rocznicę śmierci

PIĄTEK 21 I – WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI – DZIEŃ BABCI
6.30 † Jan Ciupka w 12 rocznicę śmierci
7.00 1) O błogosławieństwo Boże dla Babć i Dziadków naszej parafii
        2) † Agnieszka Grzegorzek
        3) † Anna Grzegorzek-Kisło
17.00 Kaplica św. Józefa w Szarem: † Alicja Zawada
17.00 † Zofia Gwizdoń i † Maria Stańco z mężem Stanisławem

SOBOTA 22 I – WSPOMNIENIE ŚW. WINCENTEGO PALLOTTIEGO – DZIEŃ DZIADKA
7.00 1) O błogosławieństwo Boże dla Piotra w 18 rocznicę urodzin
        2) † Maria Jurasz z mężem Franciszkiem
        3) † Mateusz Okrzesik
        4) † Marta Rusek w 2 rocznicę śmierci
17.00 Msza święta zbiorowa: o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla:
a) Babć i Dziadków naszej parafii
b) Jakuba w 18 rocznicę urodzin oraz jego rodziców i brata Kamila

III NIEDZIELA ZWYKŁA 23 I
7.00 O błogosławieństwo Boże dla Marii i Tomasza w 60 rocznicę ślubu
8.30 O błogosławieństwo Boże dla Róży Różańcowej pani Jadwigi Jarco
8.30 Kaplica w Szarem: O błogosławieństwo Boże dla Jolanty i Henryka w 30 rocznicę ślubu
10.00 Kaplica w Szarem: O błogosławieństwo Boże dla ks. Sebastiana z okazji imienin
10.00 1) † Stefania Romańska z mężem Stanisławem
          2) † Roman Kąkol w 21 rocznicę śmierci
11.30 † Maria Berek w 7 rocznicę śmierci z mężem Stanisławem
17.00 1) † Józef Porębski w 36 rocznicę śmierci z żoną Julią i córką Moniką
          2) † Adam Ciupka w 32 rocznicę śmierci z żoną Anną

Poza parafią odprawiane są msze św. gregoriańskie za:
1) śp. Barbarę Gruszkę – od 1 do 30 I – ks. Csonka Csaba (Tar Węgry)
2) śp. Danutę Ryszkę – od 1 do 30 I – księża Salwatorianie na Węgrzech
3) śp. Wojciecha Babickiego – od 1 do 30 I – ks. Grzegorz Drewniak (Tanzania)
4) śp. Wojciecha Pryszcza – od 1 do 30 I – ks. Tadeusz Biesaga SDB (Kraków)
5) śp. Tadeusza Wiercigrocha – od 1 do 30 I – ks. Jan Konior SJ (Wrocław)
6) śp. Annę Grzegorzek-Kisło – od 1 do 30 I – ks. Dariusz Kowalczyk (Warszawa)
7) śp. Marię Prochownik – od 1 do 30 I – ks. Paweł Walkiewicz (Warszawa)
8 ) śp. Romana Rysakowskiego – od 1 do 30 I – ks. Tomasz Szcześniak (Pelplin)
9) śp. Józefa Zawadę – od 10 I do 8 II – ks. Antoni Reginek (Tychy)