Telefon:
660 149 891
E-mail:
kancelaria@parafiamilowka.pl

Intencje Mszalne

 

 

SOBOTA 24 IX – ŚWIĘTO POŚWIĘCENIA KATEDRY ŚW. MIKOŁAJA W BIELSKU-BIAŁEJ

7.00 1) † Tadeusz Żyrek w 6 rocznicę śmierci
        2) † Magdalena Pawlus z mężem Augustynem i zięciem Władysławem
        3) † Franciszek Maślanka w 20 rocznicę śmierci z żoną Marią i rodzicami
        3) † Stanisław Talik
18.00 Msza święta zbiorowa: o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla:
a) Filipa Bieguna oraz Zofii Cholewy w dniu chrztu
b) Andrzeja w 45 rocznicę urodzin
c) Elżbiety i Marka w 34 rocznicę ślubu
d) Aleksandra, Karoliny i Julity
e) Ewy i Tomasza w 25 rocznicę ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla synów
f) o wyzwolenie z nałogu dla Wojciecha

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25 IX
7.00 † Antoni Biegun w 30 rocznicę śmierci z żoną Anną
8.30 1) † Danuta Szymula
        2) † Michał i Wiktoria Wiercigroch
8.30 Kaplica św. Józefa w Szarem: † Jan Słowik z żoną Elżbietą i wnuczką Izabelą
10.00 Kaplica św. Józefa w Szarem: † Stanisław Ciupka w 16 rocznicę śmierci z synem Mateuszem w 3 rocznicę śmierci  
10.00 † Zofia Iwanek w 6 rocznicę śmierci z mężem Stanisławem
11.30 † Genowefa Maciejowska
18.00 † Rozalia Szczotka w 16 rocznicę śmierci z mężem Józefem

PONIEDZIAŁEK 26 IX – WSPOMNIENIE ŚW. KOSMY I DAMIANA, MĘCZENNIKÓW
6.30 † Ryszard Legierski w 41 rocznicę śmierci z żoną Anną
7.00 1) † Halina Maciejowska w 10 rocznicę śmierci z mężem Stanisławem
        2) † Stanisław Maślanka
18.00 † Władysław Butor w 5 rocznicę śmierci

WTOREK 27 IX – WSPOMNIENIE ŚW. WINCENTEGO A PAULO
6.30 † Józef Białoń w 32 rocznicę śmierci
7.00 Kaplica św. Antoniego: † Michał Kohut i † Stanisław Kohut
18.00 † Jan Wróbel

ŚRODA 28 IX – WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA
6.30 † Andrzej Gaweł z żoną Zofią i rodzicami
7.00 † Michał Łajczak z żoną Pauliną i rodzicami z obu stron
18.00 1) † Anna Pajestka z mężem Stanisławem
          2) † Stanisław Talik

CZWARTEK 29 IX – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA
6.30 † Michał Kąkol z żoną Anną
7.00 † Michalina Warzyńska
18.00 Msza święta zbiorowa za zmarłych:
a) † Michał Kocoń z żoną Anną
b) † Michał Grzegorzek z żoną Joanną
c) † Józef Talik z żoną Genowefą, dziećmi Karolem, Stefanią i Stanisławem oraz wnukiem Bogdanem
d) † Michał Jeleśniański z żoną Wiktorią i synem Tomaszem
e) † Helena Waligóra w 26 rocznicę śmierci z mężem Józefem
f) † Jacek Sporek
g) † Jan Szczotka
h) † Danuta Wandzel
i) † Józef Zawada
j) † Zofia Sikora
k) † Maria Fułat

PIĄTEK 30 IX – WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA DOKTORA KOŚCIOŁA
6.30 1) † Michał i Paulina Łajczak
        2) † Mieczysław Robak z synem Mariuszem
7.00 † Mieczysław Pacyna w 19 rocznicę śmierci z żoną Stefanią
17.00 Kaplica w Szarem: † Marian Kalfas z rodzicami i rodzeństwem
18.00 † Michael Blachon

SOBOTA 1 X – WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS
7.00 1) † Julia Szczotka
        2) † Artur Fiedor
        3) † Stanisława Hutyra
18.00 Msza święta zbiorowa: o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla:
a) Franciszka Dawida Pytla w 1 rocznicę urodzin
b) Agnieszki i Witolda w 20 rocznicę ślubu i ich dzieci
c) Marii i Kazimierza w 60 rocznicę ślubu
d) Jadwigi w 90 rocznicę urodzin
e) Teresy z prośbą o łaskę zdrowia
f) pewnej osoby dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie
g) Wojciecha z prośbą o wyzwolenie z nałogu

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 X
7.00 † Ryszard Szeląg z rodzicami
8.30 † Maria Jarco w 13 rocznicę śmierci
8.30 Kaplica w Szarem: † Jan Słowik z żoną Elżbietą
10.00 Kaplica w Szarem: † Władysław i Franciszka Bury z wnukiem Mariuszem i synową Anną
10.00 1) O błogosławieństwo Boże dla Parafian
          2) O błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży Różańcowej pani Janiny Sikory, a dla zmarłych z Róży o radość nieba
11.30 1) O błogosławieństwo Boże dla Jadwigi w 90 rocznicę urodzin
          2) † Maria Ferster w 45 rocznicę śmierci z mężem Tomaszem
18.00 † Jan Grzegorzek w 3 rocznicę śmierci z żoną Barbarą

Poza parafią odprawiane są msze św. gregoriańskie za:
1) śp. Kazimierza Potasiaka – od 1 do 30 IX – ks. Csonka Csaba (Tar Węgry)
2) śp. Władysława Sołtyska – od 1 do 30 IX – księża Salwatorianie na Węgrzech
3) śp. Jolantę Matuszną – od 1 do 30 IX – ks. Tadeusz Biesaga SDB (Kraków)
4) śp. Marka Bednarza – od 1 do 30 IX – ks. Dariusz Kowalczyk (Warszawa)
5) śp. Ryszarda Kubicę – od 1 do 30 IX – ks. Paweł Walkiewicz (Warszawa)
6) śp. Pawła Łajczaka – od 1 do 30 IX – ks. Tomasz Szcześniak (Pelplin)
7) śp. Wiesława Szczotkę – od 1 do 30 IX – ks. Jan Konior SJ (Wrocław)
8) śp. Kazimierza Tokarczyka – od 1 do 30 IX – ks. Antoni Reginek (Tychy)
9) śp. Stanisława Żyrka – od 1 do 30 IX – ks. Tomasz Hergesel (Wrocław)
10) śp. Mariana Maśkę – od 21 IX do 20 X – ks. Grzegorz Lach (Złocieniec)