II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17 III
7.00 1) † Franciszek i Helena Sołtysek z dziećmi
         2) † Maria Pawlus
8.30 † Rudolf Zeman z żoną Józefą
8.30 Kaplica w Szarem: † Anna i Henryk Lipniccy
10.00 Kaplica w Szarem: † Tadeusz Kochutek
10.00 1) † Daniel Białożyt w 11 rocznicę śmierci z ojcem Emilem
           2) † Józefa Zwolińska w 8 rocznicę śmierci
11.30 O błogosławieństwo Boże dla Helenki Kąkol w 2 rocznicę urodzin i jej rodziców
17.00 † Jerzy Maślanka w 1 rocznicę śmierci
 
PONIEDZIAŁEK 18 III – WSPOMNIENIE ŚW. CYRYLA JEROZOLIMSKIEGO
6.30 † Ryszard Karkut
7.00 † Józef i Aniela Kąkol
17.00 1) † Józef Porębski w 33 rocznicę śmierci z żoną Julią i córką Moniką
           2) † Elżbieta Urbaś

WTOREK 19 III – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP
6.30 1) † Józef i Maria Kabacik
         2) † Józefa Kasperek
7.00 † Józefa i Tomasz Szeląg z synem
8.30 O opiekę św. Józefa dla całego Kościoła, solenizantów oraz błogosławieństwo Boże dla ks. Prałata (od Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa)
17.00 1) O błogosławieństwo Boże dla ks. Prałata Józefa
           2) † Józef Talik z żoną Genowefą i synem Stanisławem
17.00 Kaplica w Szarem: O błogosławieństwo Boże dla ks. Prałata Józefa

ŚRODA 20 III
6.30 † Antonina i Paweł Kołodziejczyk w 19 rocznicę śmierci
7.00 † Józef Tetłak
17.00 1) † Józef Madejczyk
           2) † Maria Roczyna

CZWARTEK 21 III
6.30 O błogosławieństwo Boże dla Marii
7.00 1) † Zofia Grzegorzek w 26 rocznicę śmierci
         2) † Józef Białoń
17.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych:
a) † Stefan Tyrlik w 11 rocznicę śmierci
b) † Józef Piwowar z żoną Władysławą i córką Haliną Błacha
c) † Władysław i Stanisław Szczotka w 4 rocznicę śmierci z siostrą Michaliną
d) † Genowefa Czuba
e) † Zofia Ginter
f) † Stefania Hruby
g) † Edward Tlałka
h) † Anna Pajestka
i) † Jan Golec w 6 rocznicę śmierci
j) † Mieczysław Gaweł w 8 rocznicę śmierci
k) † Stanisław Śleziak w 3 rocznicę śmierci
l) † Józef Kąkol z bratem Antonim i rodzicami
ł) † Bartłomiej Zawada w 43 rocznicę śmierci
m) † Józef Hyla z żoną Władysławą
n) † Franciszek Czadankiewicz w 43 rocznicę śmierci
o) † Józef Pajestka
p) † Józef Worek z żoną Anną
r) † Tomasz Jeleśniański
s) † Ludwik Piętka z żoną Heleną
t) † Tomasz Kąkol z żoną Rozalią
u) † Grażyna Agdan
w) † Emilia Gwizdoń

PIĄTEK 22 III
6.30 † Jadwiga Porębska
7.00 † Marianna Omiatacz
17.00 Kaplica w Szarem: † Józef Wojciuch z żoną, rodzicami z obu stron i zięciem Józefem
17.00 1) † Anna Żyrek w 3 rocznicę śmierci z mężem Stanisławem
           2) † Kazimiera Żyrek

SOBOTA 23 III
7.00 1) † Maria Łajczak w 4 rocznicę śmierci
         2) † Maria Lewandowska
         3) † Józef Czadankiewicz
17.00 Msza św. zbiorowa: o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej dla:
a) Marii w 72 rocznicę urodzin
b) Barbary i Haliny z okazji urodzin
c) Kaliny Białek w 1 rocznicę urodzin
d) Nikoli Julii Chruślińskiej z okazji chrztu
e) Kazimierza z prośbą o zdrowie

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 24 III
7.00 † Stefania Bogdał w 5 rocznicę śmierci z mężem Janem
8.30 † Andrzej Iwanek z rodzicami
8.30 Kaplica w Szarem: † Aniela Szczotka z mężem Ludwikiem
10.00 Kaplica w Szarem: † Franciszka Wojciuch z mężem Rudolfem
10.00 1) O błogosławieństwo Boże dla Ireny w 80 rocznicę urodzin
           2) O błogosławieństwo Boże dla Kingi Anny Gluza w 8 rocznicę urodzin
11.30 † Kazimierz Szczotka w 1 rocznicę śmierci
17.00 † Władysław Maślanka z żoną Stefanią i synem Stanisławem

Poza parafią odprawiane są msze św. gregoriańskie za:
1) śp. Tadeusza Kochutka – od 25 II do 26 III – ks. Henryk Bardosz (Zabrze)
2) śp. Władysława Tetłaka – od 1 do 30 III – ks. Wacław Machura (Bielsko-Biała)
3) śp. Edwarda Tabacarza – od 2 do 31 III – ks. Csonka Csaba (Tar Węgry)
4) śp. Elżbietę Urbaś-od 2 do 31 III - (Księża Salwatorianie na Węgrzech)
5) śp. Ryszarda Kurka  – od 2 do 31 III – ks. Tadeusz Biesaga SDB (Kraków)
6) śp. Józefa Czadankiewicza  – od 2 do 31 III - ks. Tomasz Grala (Madryt Hiszpania)
7) śp. Jana Śleziaka – od 2 do 31 III – ks. Dariusz Kowalczyk (Warszawa)
8. śp. Józefa Nowaka – od 2 do 31 III – ks. Tomasz Hergesel (Wrocław)
9. śp. Władysława Maślankę – od 2 do 31 III – ks. Piotr Koszyk (Tanzania)
10. śp. Józefę Kasperek – od 15 III do 13 IV – ks. Antoni Reginek (Katowice)

Rodziny zmarłych, za których odprawiane są msze św. gregoriańskie, zapraszamy na msze św. do naszego kościoła, aby duchowo łączyć się w modlitwie za bliskich, których polecamy Bożemu miłosierdziu.