XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 13 VIII
7.00 † Maria Borak w 2 rocznicę śmierci
8.30 † Maria Szpak w 6 rocznicę śmierci z mężem Janem
9.00 Kaplica w Szarem: † Maria Wełniak w 2 rocznicę śmierci z mężem Franciszkiem
10.00 † Andrzej Kąkol w 22 rocznicę śmierci z żoną Janiną i rodzicami
11.30 † Krystyna Kurowska z mężem
14.00 Kaplica na Prusowie: † Ludwika i Franciszek Zeman oraz † Maria i Władysław Kliś z dziećmi
18.00 † Joanna Grzegorzek w 9 rocznicę śmierci z mężem Michałem

PONIEDZIAŁEK 14 VIII – UROCZYSTOŚĆ ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO, PATRONA NASZEJ DIECEZJI
7.00 † Michał Sobel w 10 rocznicę śmierci
18.00 1) † Maria Puszyńska z mężem Władysławem
          2) o błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa w 40 rocznicę urodzin

WTOREK 15 VIII - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
7.00 † Marianna Nowos z mężem Bronisławem, synowa Marią i synem Janem
8.30 1) † Maria Kabacik
        2) † Maria Kliś z mężem
9.00 Kaplica w Szarem: † Franciszek Chowaniec oraz o błogosławieństwo Boże dla Marii Chowaniec
10.00 1) † Ryszard Karkut
          2) † Maria Kuśnierz z rodzicami
11.30 1) o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej dla Parafian
          2) o błogosławieństwo Boże dla Teresy i Janusza w 25 rocznicę ślubu
          3) † Stanisław Szczotka
18.00 † Maria Szczotka

ŚRODA 16 VIII – WSPOMNIENIE ŚW. STEFANA WĘGIERSKIEGO
7.00 O błogosławieństwo Boże dla Martyny Kubicy z okazji 18 rocznicy urodzin
18.00 1) o błogosławieństwo Boże dla Elżbiety w 86 rocznicę urodzin
          2) † Maria Tyrlik z dwoma mężami

CZWARTEK 17 VIII – WSPOMNIENIE ŚW. JACKA
7.00 † Władysław Maślanka w 46 rocznicę śmierci z córką Wiktorią i rodzicami: Ludwiką i Wojciechem
18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych:
a) † Karol Worek w 54 rocznicę śmierci z żoną Anną, rodzicami i teściami
b) † Emilia Ciapała
c) † Franciszek Śleziak
d) † Maria Stańco
e) † Maria Ferster
f) † Antoni Kąkol
g) † Piotr Drożdż w 3 rocznicę śmierci
h) † Grażyna Surmanek
i) † Stanisław Faber
j) † Anna Marszałek
k) † Stefan Borzucki

PIĄTEK 18 VIII – WSPOMNIENIE BŁ. SANCJI SZYMKOWIAK
7.00 1) † Wojciech i Wiktoria Kąkol z synem Julianem i † Iwonka z rodziną Gluzów
        2) † Radosław Glanowski
18.00 1) † Stanisław Szczotka w 30 rocznicę śmierci z żoną Stanisławą
          2) † Anna Marszałek

SOBOTA 19 VIII
7.00 1) † Karol Kąkol w 15 rocznicę śmierci
        2) † Anna i Tomasz Miodońscy z rodzicami
18.00 Msza św. zbiorowa: o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla:
a) Darii Anny Hulbój i Antoniego Piotra Waligóry z okazji chrztu
b) Elżbiety z prośbą o łaskę zdrowia

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 VIII
7.00 † Joanna Kąkol z mężem Władysławem i † Henryk Zięba
8.30 O błogosławieństwo Boże dla Katarzyny i Roberta w 10 rocznicę ślubu oraz dla całej rodziny
9.00 Kaplica w Szarem: † Edmund Kosiński z rodzicami
10.00 † Stanisław Tlałka w 16 rocznicę śmierci
11.30 1) † Marek Wiercigroch w 1 rocznicę śmierci
          2) † Bolesław Gluza z teściem Alojzym Pielą
18.00 O błogosławieństwo Boże dla Jadwigi z okazji 50 rocznicy urodzin oraz jej męża Pawła (od matki chrzestnej)

Poza parafią odprawiane są msze św. gregoriańskie za:
1) śp. Annę Drożdż – od 1 do 30 VIII – ks. Csonka Csaba (Tar - Węgry)
2) śp. Stanisława Gawła – od 1 do 30 VIII – ks. Przemysław Gawlas (Bielsko-Biała)
3) śp. Piotra Miś – od 1 do 30 VIII – ks. Tomasz Grala (Madryt)
4) śp. Józefę Kąkol – od 1 do 30 VIII – ks. Dariusz Kowalczyk (Warszawa)
5) śp. Marię Pawlik – od 1 do 30 VIII – ks. Tadeusz Biesaga SDB (Kraków)

Rodziny zmarłych, za których odprawiane są msze św. gregoriańskie, zapraszamy na msze św. do naszego kościoła, aby duchowo łączyć się w modlitwie za bliskich, których polecamy Bożemu miłosierdziu.