SOBOTA 24 VI – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA
7.00 1) † Jan Kubica z córką Grażyną
        2) † Aniela Bułka
        3) † Tomasz Kręcichwost z żoną Franciszką, synami Janem i Władysławem
18.00 Msza św. zbiorowa: O błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla:
a) Piotra w 50 rocznicę urodzin
b) Władysławy Talik z okazji imienin
c) Jana Zawady
d) Agnieszki i Marcina w 1 rocznicę ślubu
e) Doroty i Szymona w 10 rocznicę ślubu
f) mieszkańców spod Snozy
g) członków Straży Honorowej NSPJ i Parafian - o łaskę większego umiłowania NSPJ na wzór Niepokalanego Serca NMP

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 25 VI
7.00 1) o błogosławieństwo Boże dla Wandy i Marcelego w 40 rocznicę ślubu
        2) † Jan Biegun z rodzicami
8.30 1) † Ryszard Karkut
        2) † Michał Kocoń z teściami
10.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci, które obchodzą 1 rocznicę urodzin: Maksymiliana Lejawki, Julii Palka, Kingi Anny Grzegorzek i Jana Niemczura oraz ich rodziców
11.30 O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Wniebowziętej i zdrowie dla dzieci, które przyjmą chrzest święty: Samuela Dawida Chruślińskiego, Łukasza Stanisława Pryszcza, Mateusza Andrzeja Matuszka, Jana Stanisława Walkarza, Piotra Tadeusza Maśki i Jakuba Wrzeszcza oraz ich rodziców i chrzestnych
18.00 † Tadeusz Białoń

8.30 Kaplica w Szarem: † Józef Chowaniec w 48 rocznicę śmierci z żoną Anielą i synem Franciszkiem
10.00 Kaplica w Szarem: † Franciszek Ciupka w 15 rocznicę śmierci z rodzicami i teściami

PONIEDZIAŁEK 26 VI – WSPOMNIENIE ŚW. ZYGMUNTA GORAZDOWSKIEGO
6.30 † Stanisław Gawęda
7.00 † Adam Sobel w 1 rocznicę śmierci
18.00 1) o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Anny i Jana w 18 rocznicę ślubu i dla Pauliny w 17 rocznicę urodzin
          2) † Helena Grzegorzek w 52 rocznicę śmierci
          3) † Jan Marszałek w 37 rocznicę śmierci z ojcem Władysławem

WTOREK  27 VI – WSPOMNIENIE NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
6.30 † Władysław Kocoń z żoną Rozalią
7.00 Kaplica św. Antoniego: † Michał Kąkol
18.00 1) † Władysław Majiczek
          2) † Karol Ficek w 30 rocznicę śmierci

ŚRODA 28 VI – WSPOMNIENIE ŚW. IRENEUSZA, BISKUPA I MĘCZENNIKA
6.30 † Stefania Czadankiewicz
7.00 † Jolanta i Bogdan Nowak w 6 rocznicę śmierci
18.00 1) o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ul. Tysiąclecia
          2) † Józef Markowski

CZWARTEK 29 VI – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
7.00 † Stanisław Talik w 19 rocznicę śmierci
8.30 † Piotr Miś
18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych:
a) † Rozalia Wajdziak w 8 rocznicę śmierci z mężem i synami
b) † Stanisław Witos z żoną Marią
c) † Władysław Kąkol z żoną Katarzyną i synem Romanem
d) † Władysław Urbaś z synem Pawłem
e) † Bronisław Kąkol w 8 rocznicę śmierci
f) † Marianna Brusik
g) † Franciszka Drożdż
h) † Władysław Dyrlaga z żoną Józefą
i) † Eleonora Studencka w 28 rocznicę śmierci z mężem Andrzejem i mamą Genowefą
j) † Maria Wojnar z mężem Stanisławem
k) † Maria Berek
l) † Małgorzata Chudoba
ł) † Maria Pawlik
m) † Władysław Tlałka
n) † Jan Bogdał z żoną Stefanią
o) † Jan Talik z żoną Genowefą
p) † Herta Biesok z mężem i synem
r) † Paweł Fender z żoną Heleną
s) zmarli spoczywający na naszym cmentarzu

PIĄTEK 30 VI
7.00 † Maria Tlałka
18.00 1) dziękczynna za 50 lat życia
          2) † Grażyna Pliszka z ojcem Janem

SOBOTA 1 VII – WSPOMNIENIE ŚW. OTTONA, BISKUPA
7.00 1) † Halina i Marian Żak
        2) † Karolina Stańco
18.00 Msza św. zbiorowa: o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej dla:
a) Anny w 50 rocznicę urodzin
b) Karoliny w 6 rocznicę urodzin
c) ojca chrzestnego Jana
d) Katarzyny i Pawła w 1 rocznicę ślubu
e) Barbary z prośbą o powrót do zdrowia

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 VII
7.00 † Bolesław Cichy w 41 rocznicę śmierci z żoną Heleną
8.30 1) † Józefa Talik w 1 rocznicę śmierci
        2) † Jan Ciapała
9.00 Kaplica w Szarem: † Władysław Szczotka
10.00 † Emilia Piątek z mężem Józefem
11.30 O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Julii w 2 rocznicę urodzin oraz dla Marcina i Sylwii w 10 rocznicę ślubu
18.00 † Edward Matuszny

Poza parafią odprawiane są msze św. gregoriańskie za:
1) śp. Emilię Ormaniec – od 1 do 30 VI – o. Bogdan Kocańda OFM (Rychwałd)
2) śp. Wiktorię Pytel – od 1 do 30 VI – ks. Tomasz Grala (Madryt)
3) śp. Witolda Kozioł – od 1 do 30 VI – ks. Krzysztof Irek (Sandomierz)
4) śp. Jana Szpaka – od 1 do 30 VI – ks. Tadeusz Biesaga SDB (Kraków)
5) śp. Stanisława Butora – od 26 VI do 25 VII – ks. Jacek Jurczyński SDB (Przemyśl)
6) śp. Annę Łuka – od 1 do 30 VII – ks. Tomasz Hergesel (Wrocław)
7) śp. Anielę Bułka – od 1 do 30 VII – ks. Przemysław Gawlas (Bielsko-Biała)
8) śp. Julię Porębską – od 1 do 30 VII – ks. Dariusz Kowalczyk (Warszawa)
9) śp. Mariannę Brusik – od 1 do 30 VII – ks. Tadeusz Biesaga SDB (Kraków)
10) śp. Franciszkę Drożdż – od 1 do 30 VII – ks. Jan Krawiec SDB (Kraków)
11) śp. Marię Berek – od 1 do 30 VII – ks. Tomasz Grala (Madryt)
12) śp. Stanisława Gawędę – od 1 do 30 VII– ks. Miłosz Grygierczyk (na wakacjach)

Rodziny zmarłych, za których odprawiane są msze św. gregoriańskie, zapraszamy na msze św. do naszego kościoła, aby duchowo łączyć się w modlitwie za bliskich, których polecamy Bożemu miłosierdziu.