CZWARTEK 27 XII 2018
1) Koniów, Sucha Góra, Zwalisko, Kędziorka, Bulasówka, Komery, od godz. 9.00 – ks. Kamil
2) od Rajczy do ul. Granicznej, od godz. 9.00 – ks. Roman
3) ul. Turystyczna bez ul. Potokowej, od godz. 9.00 – ks. Miłosz

PIĄTEK 28 XII 2018
1) Kosorki, Ficki, od godz. 9.00 – ks. Kamil
2) ul. Górska i ul. Wąska, od godz. 9.00 – ks. Roman
3) ul. Targowa, Wczasowa, Pod Syberią (od Nieledwi), od godz. 9.00 – ks. Miłosz

SOBOTA 29 XII 2018
1) Za Kopcem, od godz. 9.00 – ks. Kamil
2) ul. Leski i ul. Tartaczna, od godz. 9.00 – ks. Roman
3) Osiedle Grunwaldzkie i ul. Grunwaldzka do Państwa Kabacik, od godz. 9.00 – ks. Miłosz

NIEDZIELA 30 XII 2018
1) ul. Hallera, od godz. 13.30 – ks. Kamil
2) ul. Kasztanowa, od godz. 13.30 – ks. Roman
3) ul. Piastowska, od godz. 13.30 – ks. Proboszcz

ŚRODA 2 I 2019
1) Plac Grzegorzków, od godz. 13.00 – ks. Kamil
2) ul. Jagiellońska od ul. Granicznej do ul. Tartacznej (po obu stronach), od godz. 13.00 – ks. Roman
3) ul. Jagiellońska od ramp do Centrum (od strony Soły), od godz. 14.00 – ks. Miłosz
4) SZARE od rodziny Bronisławy Plata (nr 194) do rodziny Marii Śleziak (nr 217), od godz. 1200 – ks. Proboszcz

CZWARTEK 3 I 2019
1) CISIEC, ul. Kardynała Wyszyńskiego (domy pod fabryką do Państwa Pietrysów), od godz. 13.00 – ks. Kamil
2) ul. Jagiellońska od ul. Tartacznej do ul. Wesołej i ul. Wesoła, od godz. 14.00 – ks. Roman
3) ul. Jagiellońska od torów do ul. Łęgowej i ul. Łęgowa, od godz. 13.00 – ks. Miłosz
4) SZARE Ślebiody – od rodziny Anny Kliś (nr 220) do rodziny Andrzeja Lach (nr 225), od godz. 13.00 – ks. Proboszcz

SOBOTA 5 I 2019
1) MAŁY CISIEC – od Państwa Fender do Pani Stanisławy Pajestka;
MAŁY CISIEC – od Pana Józefa Maślanki do Pani Janiny Grzegorzek,  od godz. 9.00 – ks. Kamil
2) ul. Graniczna i ul. Wspólna, od godz. 9.00 – ks. Roman
3) ul. Dworcowa i ul. Nowa, od godz. 9.00 – ks. Miłosz
4) SZARE od rodziny Stanisława Ciupki (nr 239) do rodziny Michaliny Wójcik (nr 10) (Rakockie Koło), od godz. 9.00 – ks. Proboszcz

PONIEDZIAŁEK 7 I
1) ul. Jagiellońska od ul. Wesołej do ul. Ogrodowej i ul. Ogrodowa, c.d. ul. Jagiellońskiej do mostku bez ul. Leszczynowej, od godz. 14.00 – ks. Roman
2) ul. Parkowa i Sportowa, od godz. 15.00 – ks. Miłosz
3) ul. Rzeczna i ul. Grunwaldzka do mostu (po obu stronach), od godz. 12.00 – ks. Proboszcz

WTOREK 8 I
1) Kępa od Państwa Grzegorzków, od godz. 15.00 – ks. Kamil
2) ul. Leszczynowa, ul. Zielona, ul. Jagiellońska c.d. od mostku do Snozy, od godz. 14.30 – ks. Roman
3) Domy przy rondzie od ul. Jagiellońskiej, ul. Piekarska i ul. Wiosenna, od godz. 15.00 – ks. Miłosz
4) ul. Mostowa i ul. Grunwaldzka od mostu do ronda (po obu stronach), od godz. 13.00 – ks. Proboszcz

ŚRODA 9 I
1) ul. Grzegorzków, ul. Jana Kazimierza do ul. Wierzbowej i ul. Wierzbowa, ul. Głęboka, ul. Boczna i ul. Jana Kazimierza do Państwa Szczotków, od godz. 13.00 – ks. Kamil
2) ul. Sosnowa i ul. Krzywa, od godz. 13.00 – ks. Roman
3) ul. Jagiellońska od ul. Łęgowej do Centrum po stronie kościoła i ul. 1 Maja i ul Zacisze, od godz. 14.00 – ks. Miłosz
4) ul. Jana Kazimierza od ul. Bednarczyka do ronda (po stronie Soły), od godz. 13.00 – ks. Proboszcz

CZWARTEK 10 I
1) ul. Witosa i Kolonia Kępki, od godz. 13.00 – ks. Kamil
2) ul. Potokowa i ul. Stroma, od godz. 14.00 – ks. Roman
3) ul. Miodowa, od godz. 13.00 – ks. Miłosz
4) ul. Jana Kazimierza od ul. Kałuży do ronda (po stronie kościoła), od godz. 13.00 – ks. Proboszcz

PIĄTEK 11 I
1) ul. Jasna i ul. Polna, od godz. 13.00 – ks. Kamil
2) ul. Jagiellońska od Snozy do torów z ul. Wikliniarską, od godz. 14.00 – ks. Roman
3) ul. Rynkowa i Czarna, od godz. 14.00 – ks. Miłosz
4) ul. Torowa, od godz. 13.00 – ks. Proboszcz

SOBOTA 12 I
1) ul. Wodna, ul. Plażowa i ul. Jana Kazimierza (po stronie Soły) do ul. ks. Bednarczyka i ul. Szczotków, od godz. 9.00 – ks. Kamil
2) ul. Beskidzka z ul. Lazurową, od godz. 9.00 – ks. Roman
3) ul. Gancarska i ul. Szkolna, od godz. 9.00 – ks. Miłosz
4) ul. Piwowarska i ul. Długa, od godz. 9.00 – ks. Proboszcz

PONIEDZIAŁEK 14 I
1) ul. Kaflarska, od godz. 15.00 – ks. Kamil
2) ul. Jagiellońska od Snozy do ul. Leśnej, od godz. 14.00 – ks. Roman
3) ul. Kamienna i ul. Krótka, od godz. 15.00 – ks. Miłosz
4) ul. Kałuży, od godz. 12.00 – ks. Proboszcz

WTOREK 15 I
1) ul. Piłsudskiego, od godz. 15.00 – ks. Kamil
2) ul. Słoneczna i ul. Łączna, od godz. 14.30 – ks. Roman
3) ul. Tysiąclecia, od godz. 15.00 – ks. Miłosz
4) ul. Leśna, od godz. 13.00 – ks. Proboszcz

ŚRODA 16 I
1) ul. Jana Kazimierza od ul. Jasnej do ul. Kałuży z ul. Na Kamieńcu i ul. Dębową, od godz. 13.00 – ks. Kamil
2) ul. Kolejowa i ul. Józefa Szczotki, od godz. 14.00 – ks. Miłosz
3) SZARE od Państwa Kubiców; LALIKI SZARE – Suche oraz Syberia, od godz. 13.00 – ks. Proboszcz

SZARE od Państwa Zwardoń (nr 120) do rodziny Marii Wojciuch (koło dzwonu), od godz. 16.00 – ks. Proboszcz

CZWARTEK 17 I
SZARE z góry – od rodziny Marii Haręża do Państwa Płoskonka, od godz. 9.00 – ks. Proboszcz

SZARE - Od rodziny Elżbiety Zając do rodziny Małgorzaty Pytel (koło kaplicy), od godz. 9.00 – ks. Kamil

SZARE od rodziny Stanisława Zawada (nr 67) do rodziny Tomasza Zawada (pod szkołą), od godz. 9.00 – ks. Miłosz