Piątek 23 listopada

godz. 9.30 – spotkanie z nauczycielami i dziećmi ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika oraz dyrekcjami szkół z Milówki i Szarego

godz. 11.00 – odwiedziny dzieci niepełnosprawnych w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym „Promyk”

godz. 13.30 – odwiedziny chorych w domu

godz. 17.00 – Kanoniczne Przywitanie i Msza Święta pod przewodnictwem ks. biskupa Romana Pindla z udzielaniem sakramentu bierzmowania młodzieży gimnazjalnej i z klas I ponadgimnazjalnych

Niedziela – 25 listopada

godz. 7.00 – Msza święta i na zakończenie słowo Księdza Biskupa. Następnie modlitwa za zmarłych parafian. Po mszy świętej w kościele spotkanie z Różami Żywego Różańca, Strażą Honorową Najświętszego Serca Pana Jezusa, Rycerstwem Św. Michała Archanioła, Oazą Rodzin, Scholą, Kręgiem Biblijnym i Zespołem Charytatywnym

godz. 8.30 – Msza święta i na zakończenie słowo Księdza Biskupa

godz. 9.00 – Kaplica w Szarem - Msza święta i na zakończenie słowo Księdza Biskupa

godz. 10.00 – Msza święta, ze szczególnym udziałem małżonków, którzy żyją razem już ponad 25 lat. Na zakończenie słowo Księdza Biskupa i błogosławieństwo małżonków

godz. 11.30 - Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa Romana, ze szczególnym udziałem małżeństw młodszych z dziećmi w wieku szkolnym. Po kazaniu obrzęd błogosławieństwa rodzinnego, a na zakończenie indywidualne błogosławieństwo dzieci. Po Mszy świętej spotkanie z Dziećmi Maryi, ministrantami, lektorami, młodzieżą z Ruchu Czystych Serc, młodzieżą z klas VIII, która przygotowuje się dopiero do bierzmowania i z młodzieżą bierzmowaną w piątek (poświęcenie i rozdanie krzyży z bierzmowania).

godz. 13.00 – Obiad z rodzicami kapłanów, sióstr zakonnych i katechetkami

godz. 14.30 – spotkanie z Radą Duszpasterską i Ekonomiczną