WIZYTA DUSZPASTERSKA 2016/2017


WTOREK 27 XII od godz. 9.00
* ul. Turystyczna bez Potokowej (ks. Proboszcz)
* Koniów, Sucha Góra, Zwalisko, Kędziorka, Bulasówka, Komery (ks. Roman)
* Od Rajczy do ul. Granicznej (ks. Miłosz)
* Szare: Z góry – od rodziny Marii Haręża (nr 146) do rodziny Marii Wojciuch (nr 108) (koło dzwonu) (ks. Kamil)

ŚRODA 28 XII od godz. 9.00
* ul. Targowa, Wczasowa, Pod Syberią (od Nieledwi) (ks. Proboszcz)
* Kosorki i Ficki (ks. Roman)
* ul. Graniczna i ul. Wspólna (ks. Miłosz)
* Szare: Od rodziny Elżbiety Zając (nr 251) do rodziny Małgorzaty Pytel (nr 226) (koło kaplicy) (ks. Kamil)

CZWARTEK 29 XII od godz. 9.00
* ul. Dworcowa i ul. Nowa (ks. Proboszcz)
* Za Kopcem (ks. Roman)
* ul. Górska i ul. Wąska (ks. Miłosz)
* Szare: Od rodziny Stanisława Zawada (nr 67) do rodziny Tomasza Zawada (pod szkołą) (ks. Kamil)

PIĄTEK 30 XII od godz. 9.00
* Osiedle Grunwaldzkie i ul. Grunwaldzka do państwa Kabacik (ks. Proboszcz)
* Mały Cisiec: od Państwa Bogdałów do Pani Stanisławy Pajestka; Mały Cisiec – od Pani Janiny Grzegorzek do Pana Józefa Maślanki (ks. Roman)
* ul.  Leski i ul. Tartaczna (ks. Miłosz)
* Szare: Od rodziny Bronisławy Plata (nr 194) do rodziny Marii Śleziak (nr 217) oraz od rodziny Stanisława Ciupki (nr 239) do rodziny Michaliny Wójcik (nr 10) (Rakockie Koło) (ks. Kamil)

SOBOTA 31 XII od godz. 9.00
* Od Kubiców do pani Barbary Kubica Laliki i Szare – Suche oraz Syberia (ks. Kamil)

 

KOLĘDA PO NOWYM ROKU

 

PONIEDZIAŁEK 2 I
* Domy przy rondzie od ul. Jagiellońskiej i ul. Piekarska (od godz. 13.00 ks. Proboszcz)
* Plac Grzegorzków (od godz. 14.30 ks. Roman)
* ul. Jagiellońska od ul. Tartacznej do ul. Wesołej i ul. Wesoła (od godz. 14.00 ks. Miłosz)
* Ślebiody – od rodziny Anny Kliś (nr 220) do rodziny Andrzeja Lacha (nr 225) oraz ul. Kasztanowa (od godz. 13.30 ks. Kamil)

WTOREK 3 I
* ul. Jagiellońska od torów do ul. Łęgowej i ul. Łęgowa (od godz. 13.00 ks. Proboszcz)
* Cisiec: ul. Kardynała Wyszyńskiego (domy pod fabryką do Państwa Pietrysów) (od godz. 14.30 ks. Roman)
* ul. Jagiellońska od ul. Granicznej do ul. Tartacznej (po obu stronach) (od godz. 13.00 ks. Miłosz)
* ul. Rzeczna i ul. Grunwaldzka do mostu (po obu stronach) (od godz. 14.00 ks. Kamil)

ŚRODA 4 I
* ul. Jagiellońska od ramp do centrum (po stronie Soły) (od godz. 13.00 ks. Proboszcz)
* ul. Witosa i Kolonia Kępki (od godz. 13.00 ks. Roman)
* ul. Jagiellońska od ul. Wesołej do ul. Ogrodowej i ul. Ogrodowa, c.d. ul. Jagiellońskiej do mostku bez ul. Leszczynowej (od godz. 15.00 ks. Miłosz)
* ul. Mostowa i ul. Grunwaldzka od mostu do ronda (po obu stronach) (od godz. 15.00 ks. Kamil)

CZWARTEK 5 I
* ul. Miodowa (od godz. 13.00 ks. Proboszcz)
* Kępa od Państwa Grzegorzków (od godz. 14.30 ks. Roman)
* ul. Leszczynowa, ul. Zielona, ul. Jagiellońska cd. od mostku do Snozy (od godz. 15.00 ks. Miłosz)
* ul. Jana Kazimierza od ul. Bednarczyka do ronda (po stronie Soły) (od godz. 13.00 ks. Kamil)

SOBOTA 7 I od godz. 9.00
* ul. Jagiellońska od ul. Łęgowej do Centrum po stronie kościoła; ul. 1 Maja i ul. Zacisze (ks. Proboszcz)
* ul. Grzegorzków, ul. Jana Kazimierza do ul. Wierzbowej  i ul. Wierzbowa, ul. Głęboka, ul. Boczna i ul. Jana Kazimierza do P. Szczotków (ks. Roman)
* ul. Sosnowa i ul. Krzywa (ks. Miłosz)
* ul. Piwowarska i ul. Długa (ks. Kamil)

 

PONIEDZIAŁEK 9 I
* ul. Rynkowa i Czarna (od godz. 13.00 ks. Proboszcz)
* ul. Jasna i ul. Polna (od godz. 14.30 ks. Roman)
* ul. Jagiellońska od Snozy do torów (po stronie Soły) z ul. Wikliniarską (od godz. 14.00 ks. Miłosz)
* ul. Jana Kazimierza od ul. Kałuży do ronda (po stronie kościoła) (od godz. 13.30 ks. Kamil)

WTOREK 10 I
* ul. Parkowa i ul. Sportowa (od godz. 13.00 ks. Proboszcz)
* ul. Jana Kazimierza od ul. Jasnej do ul. Kałuży z ul. Na Kamieńcu i ul. Dębową (od godz. 14.30 ks. Roman)
* ul. Kolejowa i ul. Józefa Szczotki (od godz. 14.00 ks. Kamil)

ŚRODA 11 I
* ul. Tysiąclecia (od godz. 13.00 ks. Proboszcz)
* ul. Piłsudskiego (od godz. 13.00 ks. Roman)
* ul. Jagiellońska od Snozy do ul. Leśnej (strona kościoła) (od godz. 15.00 ks. Miłosz)
* ul. Torowa (od godz. 15.00 ks. Kamil)

CZWARTEK 12 I
* ul. Piastowska (od godz. 13.00 ks. Proboszcz)
* ul. Leśna (od godz. 14.30 ks. Roman)
* ul. Potokowa i ul. Stroma (od godz. 15.00 ks. Miłosz)

PIĄTEK 13 I
* ul. Kamienna i ul. Krótka (od godz. 13.00 ks. Proboszcz)
* ul. Hallera (od godz. 15.00 ks. Roman)
* ul. Słoneczna i ul. Łączna (od godz. 14.00 ks. Miłosz)
* ul. Kaflarska (od godz. 13.00 ks. Kamil)

SOBOTA 14 I od godz. 9.00
* ul. Gancarska i ul. Szkolna (ks. Proboszcz)
* ul. Wodna, ul. Plażowa i ul. Jana Kazimierza (po stronie Soły) do ul. ks. Bednarczyka i ul. Szczotków (ks. Roman)
* ul. Beskidzka z ul. Lazurową (ks. Miłosz)
* ul. Kałuży (ks. Kamil)

 

W domu na wizytę duszpasterską przygotowujemy: stół nakryty białym obrusem, krzyż, zapalone świece i wodę święconą (można ją zabrać pod chórem lub w zakrystii).

W kościele będziemy codziennie modlić się za rodziny i osoby, które przyjmują kapłanów z wizytą kolędową, wypraszając dla nich Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej.